Páirceáil ar an tSráid
Táillí nua Páirceála ar an tSráid i bhfeidhm ón Luan 15 Eanáir, 2024 (Nóta: níl aon tréimhse saor in aisce le linn uaireanta oibriúcháin)
Uaireanta/Laethanta oibríochta – 8rn go 7in (Luan – Satharn)
Fanacht Ghearr (Croílár) Gearrtar €2/uair i gcodanna 15 nóiméad (i.e. 50c/15 nóim), fanacht 1 uair ar a mhéad | Fanacht Ghearr (Lasmuigh den Chroílár) €1/uair a ghearrtar i míreanna 30 nóiméad (i.e. 50c/30 nóim), fanacht max 2 uair an chloig | Fanacht Meánach Gearrtar isteach €1/uair an chloig Míreanna 30 nóiméad (i.e. 50c/30 nóim), gan aon fhad fanachta uasta | Draíocht na Páirce € 5 / lá |
Cé Bateman | Bóthar an Chaisleáin | Sráid Bhaile Bhogha (taobh theas) | Sráid Rioch |
Sráid na Mainistreach | Sráid an Déin | Sráid na Beairice | Sráid Stiabhna |
James Green | Baile Gaelach | Sráid an Mhuilinn Dhubh | Draíocht na Páirce € 2 / lá |
Sráid Shéamais | Faiche Eoin | Bóthar Chaisleán an Chomair | Sráid Bhaile Bhogha (taoibh thuaidh) |
Sráid Eoin |
| Sráid Doiminic | Bóthar Bhaile Átha Cliath (cuid de) |
Sráid Phádraig Íochtarach |
| Bóthar Bhaile Átha Cliath (cuid de) | Bóthar an Phríosúin (cuid de) |
An Paráid |
| Bóthar an Athar Hayden | Sráid Iacób (taobh thuaidh) |
|
| Bóthar an Phríosúin (cuid de) | An tSráid Nua (cuid de) |
|
| Lána Theach Gáis | Sráid an Bhiocáire |
|
| Sráid Dhroichead Glas | Sráid Walkin (cuid de) |
|
| Haughney Green |
|
|
| Sráid Iacób (taobh theas) |
|
|
| Sráid Chilleam |
|
|
| Sráid Maudlin |
|
|
| Sráid Mhichíl |
|
|
| An tSráid Nua (cuid de) |
|
|
| Bóthar Urumhan |
|
|
| Sráid Pharnell |
|
|
| Sráid Phádraig Uachtarach |
|
|
| Lána Penneyfeather |
|
|
| Sráid Walkin (cuid de) |
|
|
| Sráid Liam |
|
|
| Sráid Wolfe Tone |
|